Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 857 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zdjęcia w galeriach.


UwaGA

niedziela, 15 lutego 2009 18:13
UWAGA UWAGA !!!!

W końcu 2 komentarz i skoro w tedy była nagroda teraz też


  
1
2
3
iiiiiiiiii    i jeszcze 1 

No myślę że starzczy nagród :)Bravo dzięki za koma


widziciie to nie tylko tak jest za pierwszym komentarzem za trzecim też tak bęwdzie :) i za następnym i następnym i tak w nieskończoność :)

KOMENTOWAĆ

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Wiecej o Piper

niedziela, 15 lutego 2009 10:49
ELO ELO :*(*-*)

To pisze pierwsza prowadząca bloga.:-)


Dzisiaj napiszę o śmierciach Piper.W serialu zginęła 10 razy.
Tabelka wam pomoże sobie przypomnieć i zobaczyć kiedy jeszcze zginie Piper.


Konto zgonów 

 

OdcinekTytuł odcinkaPowód śmierciOżywienie
1x22

Déjà Vu All Over Again
Została zabita i odrzucona przez demona Rodriguez'a.                         Czas się cofnął.
2x12 Awakened Zachorowała na gorączkę Oroya.                         Uleczył ją Leo.
3x09 Coyote Piper Została zabita przez Prue, by dusza złej kobiety opuściła jej ciało.                    Alchemik ją ożywił.
3x12 Wrestling with demons Została zabita przez demona Kellmana, gdy siostry walczyły na ringu.   Leo ją ożywił, po wygranej walce sióstr.
3x22 All Hell Breaks Loose Została zabita przez szaloną praktykantkę wiccanizmu.                  Czas się cofnął.
4x17 Saving Private Leo Zabiły ją dwa duchy, dawni kumple Leo, służyli z Leo na wojnie, gdzie zginęli.        Leo uleczył, zanim dusza odeszła.
6x15 I Dream of Phoebe Demon chciał, by dżin ją zabił.       Leo uleczył Piper.
7x05 Styx Feet Under Anioł Śmierci zabił ją, i dał do kolekcji.     Uwolnił ją, i powrócił do wykonywania swego zawodu.
7x07 Someone to Witch Over Me Zabita przez demona Sarpedon'a. Leo uleczył ją, gdy stał się Avatarem.
7x16 The Seven Year Witch Śmiertelnie zatruta przez cierniowego demona. Wyatt ją wyleczył.I jedna ładna fotka :

To pocałunek na walentynki :-]Papapap bierzcie się do komentowania :))))

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Uwaga

sobota, 14 lutego 2009 17:59
 
Nastompiło pamiętne wydzrzenie nasz bloog dostał 1 komentarz
od gratulacje a to niespodzianka:

                                           1
                                           2                                                    
                                           3
                               Bum!!!!!!!!

                    
                              Myślę że starczy nagródNo a inne blogi nie chcą mieć nagrody jeżeli nie nie komentujcie a jeżeli tak to brać się do KOMENTOWANIA


Papapapa (*-*)
 Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Supcio

sobota, 14 lutego 2009 16:49
A teraz o wielkiej miłości Phoebe czyli o
    :

Cole Turner - demon Belthazar - fikcyjna postać z serialu Czarodziejki. Grał go Julian McMahon.

Cole urodził się w 1888 r. w Kalifornii. Jego ojciec to Benjamin Coleridge Turner, a matka - demoniczna kobieta o imieniu Elizabeth. Pół-człowiek (po ojcu), pół-demon (po matce), który został wysłany przez Triadę, by zniszczyć Wybrane Czarownice - siostry Halliwell. Będąc w posiadaniu mocy Źródła wszelkiego zła, Cole został władcą ciemnej strony mocy. Ginął dwukrotnie z rąk Czarodziejek.

 

Cole jest adwokatem biorącym udział w sprawie, w którą zamieszane są siostry. Wpada w oko Phoebe, ona również mu się podoba. Okazuje się jednak, że Cole w rzeczywistości jest Belthazarem, demonem, zesłanym przez Źródło (The Source), który ma zabić Czarodziejki. Źródło nie przewiduje jednak tego, że zakocha się w jednej z nich - Phoebe, co uniemożliwi mu wykonanie zadania. Po swojej zdradzie jest ścigany przez demony zesłane przez The Source, znika na jakiś czas, by pojawić się znowu i zostać przeciągniętym na stronę zła, a potem znowu przejść na stroną Czarodziejek.

 

W 4 sezonie traci swoje demoniczne moce i staje się zwykłym człowiekiem. Za sprawką Wyroczni zaczyna zmieniać się w drugie Źródło. Żeni się z Phoebe i przeciąga ją na swoją stronę. Ta zachodzi w ciążę, a dziecko, które ma się wkrótce narodzić, ma zostać najpotężniejszym czarnoksiężnikiem. Za sprawką intryg Wyroczni, Phoebe traci dziecko, a Cole ginie. Okazuje się jednak, że nie do końca... Po tym jak zostaje unicestwiony trafia do krainy dla pokonanych demonów, gdzie odzyskiwane są ich złe moce.

 

Jednakże Cole nie jest zwykłym demonem i co prawda traci swoje demoniczne zdolności, ale zachowuje ludzką duszę. Dzięki temu udaje mu się przetrwać. Przez pewien czas przebywa w zaświatach, do czasu gdy odnajduje sposób na przejmowanie mocy poległych demonów. Absorbuje ich tak dużo, że w końcu udaje mu się dzięki nim znaleźć sposób na powrót do świata żywych. Zjawia się w najlepszym możliwym momencie - gdy Phoebe jest poważnie zagrożona przez jednego z demonów. Cole ratuje ją i obwieszcza, że wrócił i ma zamiar ją odzyskać. Phoebe jednak już go nie kocha, gdyż zawiódł ją w przeszłości zbyt wiele razy. Prosi go aby zostawił ją w spokoju, ale Cole nie chce się na to zgodzić. Postanawia za wszelką cenę udowodnić jej, że się zmienił i że jest dobry. Używa do tego mocy, które pozyskał w zaświatach.

 

Mimo wielu starań (z różnymi skutkami), nie udaje mu się przekonać do siebie ukochanej czarodziejki. Wtedy traci chęć do życia i prowokuje siostry aby te go unicestwiły. Jednak wtedy to okazuje się, że dzięki ogromnej liczbie mocy, które Cole przejął w demonicznych zaświatach, stał się niezniszczalny. Zrozpaczony, przez pewien czas próbuje się zabić, ale bezskutecznie. W końcu wraca na złą stronę i próbuje (tym razem siłą) zdobyć Phoebe, nawet wbrew jej woli. Warto dodać, że w tym czasie Cole nie jest już taki sam jak dawniej, stał się dosyć szalony.

 

Ostatecznie, gdy nie widzi już żadnego wyjścia, przystępuje do Avatarów, aby dzięki ich nieograniczonym mocom stworzyć taką rzeczywistość, w której on i Phoebe, będą znowu razem. Teoretycznie udaje mu się tego dokonać, ale okazuje się, że Phoebe mimo iż jest jego żoną, tak naprawdę wcale go nie kocha.

 

W końcu przy pomocy Paige, której cudem udało się uniknąć udziału w zmianie rzeczywistości, zabija Cole'a, który w nowym świecie nie był już nieśmiertelny. Po jego śmierci wszystko wraca do normy, a postać Cole'a na dobre znika z serialu. Pojawia się jeszcze gościnnie w odcinku "The seven year witch", pomagając Piper pomóc jej wrócic do Leo, gdyż Starszyzna pozbawiła go pamięci o żonie i dzieciach.


Moce


 • teleportacja (różne rodzaje; np. lśnienie, przenikanie lub przemieszczanie się w płomieniach)
 • kule energii
 • kule ognia
 • samouzdrawianie
 • spowalnianie czasu
 • pirokineza
 • telekineza
 • telepatia
 • odbijanie mocy
 • przywoływanie np. demonów .


A to jego fotki:

No komentujcie a ja lece na kolację .


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Coś ciekawego

sobota, 14 lutego 2009 16:21To dla tych dziewczyn  które pierwszy raz spotkały się z serjalem ,,Charmed''  bardzo fajne krótkie wiadomości:


:: O SERIALU ::

 

KILKA SŁÓW O CHARMED...

 

Serial CHARMED (Czarodziejki) to jeden z najbardziej popularnych amerykańskich seriali... Jego pomysłodawcą i twórcą jest Constance M. Burge. To ona stworzyła na papierze historię trzech młodych, mieszkających w San Francisco czarodziejek.
Pilotażowy odcinek serialu został zrealizowany w 1998 roku. Trzy siostry Halliwell zagrały wówczas: Shannen Doherty (Prue), Holly Marie Combs (Piper) i Lori Rom (Phoebe) a w rolę inspektora Andy Trudeau wcielił się Chris Boyd. 

 

Już po nakręceniu pilota, realizatorzy serialu stanęli wobec problemu utraty jednej z aktorek (Lori). Jednak wtedy na horyzoncie pojawiła się piękna gwiazda serialu "Melrose Place" Alyssa Milano, która tak bardzo się spodobała, że dostała rolę najmłodszej czarodziejki - Phoebe. Zmienił się również aktor grający postać młodego inspektora policji: Andey'go, Chris'a Boyd'a zastąpił T.W. King...

 

CHARMED od razu stało się hitem. Zdołało przyciągnąć przed telewizory ponad 7 milionów amerykanów! Następnie serial zaczął podbijać Europę i po kilku latach dotarł do nas, do Polski... Tu również znalazł wielu sympatyków i miał niezłe wyniki oglądalności... Serial opowiada o życiu i przygodach trzech niezwykłych sióstr mieszkających w San Francisco. Przeżywają normalne problemy, lecz również walczą z siłami zła, czarownikami, demonami i innymi potworami, bo są czarownicami.

 

Każda z nich jest obdarzona nadprzyrodzoną mocą, która pomaga im w walce i którą odziedziczyły po swoich przodkiniach, również czarownicach... Po trzech sezonach CHARMED, producenci postanowili pożegnać się grającą rolę Prue, Shannen Doherty. Znana z wybuchowego temperamentu aktorka często kłóciła się z koleżanką z planu: Alyssą Milano...

 

Prue została uśmiercona przez scenarzystów w finale 3 sezonu... W 4 sezonie pojawia się nowa aktorka, Rose McGowan. Gra postać Paige, przyrodniej siostry Pipier i Phoebe, owoc miłości ich matki Patty i jej opiekuna. W serialu nie zabrakło również czegoś dla kobiet, przystojnych mężczyzn. Było ich kilku, m.in. T.W. King (Andy) - miłość Prue, Greg Vaughan (Dan) - chłopak Piper, gościnnie wystąpił nawet super model Antonio Sabato Jr. wcielił się w postać przestępcy Bane, "miłosnego interesu" Prue.

 

W serialu do niedawna występowali trzej panowie. Jeden z nich jest od początku, to czarnoskóry inspektor policji Darryl (w tej roli Dorian Gregory), jednak ostatnio pojawia się tylko sporadycznie. Kolejny, to obecny, serialowy, mąż Piper - Leo (gra go Brian Krause). Debiutujący w 3 sezonie - Cole (Julian McMahon) demon mający zabić czarodziejki, chłopak, a następnie mąż Phoebe, niedawno pożegnał się z ekipą a jego postać została uśmiercona...  Saga "Charmed" trwa nadal, na pewno czeka nas jeszcze sporo atrakcji...

[bartop]

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ANALIZA SERIALU

Spójrzmy ma świat z innej strony. Zobaczmy to, co jest niewidoczne gołym okiem. Uwierzmy! Każdy z nas wierzy w szczęście czy chociaż pecha! Dlaczego więc nie należy wierzyć, że na świecie jest więcej magii niż myślimy... Wszyscy znamy biblijny motyw dualizmu świata. Mityczny konflikt dobra ze złem. Serial opowiada o starciach dobrej magii ze złą. Świetlistą stronę reprezentują trzy siostry ze szczególnymi darami. Nazywane "Tymi Wybranymi". Są czarownicami i walczą o to by zło w postaci przeróżnych demonów nie opanowało świata.

 

Przyjrzyjmy się bliżej głównym bohaterkom:

Prue to najstarsza, pierworodna czarownica. Posiada zdolność telekinezy (przesuwania przedmiotów za pomocą umysłu), a z czasem zyskuje także moc astralnej projekcji (możliwość bycia w dwóch miejscach jednocześnie). Jest bardzo zdolna i inteligentna. Pracuje w domu aukcyjnym i nie ma równych sobie w tej dziedzinie. Udowodniła, że jest prawdziwym człowiekiem XX Wieku-Stosując przesłanie z "Pana Cogito": "Bądź wierny, Idź!" rzuciła pracę i poszła za marzeniem, próbując swoich sił w dziedzinie fotografii. Jako, że jest najsilniejszą czarownicą to jej śmierci złe moce pragną najbardziej...
 

Piper to czarownica, która początkowo potrafi zwalniać molekuły (zatrzymywać czas), później zaś także przyspieszać je powodując eksplozję wybranego przedmiotu. Jest doskonałą kucharką, przez pierwszy sezon była szefem kuchni w renomowanej restauracji Quake. Podobnie jak Prue rzuciła posadę, by zrealizować swoje marzenie jakim było założenie własnego klubu. Klub p3 stał się jednym z ulubionych miejsc spędzania wolnego czasu w San Francisco. Obecnie na jego scenie goszczą najznamienitsze gwiazdy.

 

Phoebe to najmłodsza siostra, czasem roztrzepana, wesoła optymistka. Posiada dar widzenia przeszłości i przyszłości. W trzecim sezonie otrzymuje upragnioną aktywną moc jaką jest lewitacja. Jest najbardziej sprawną fizycznie czarownicą, trenuje sporty walki i potrafi nieźle dokopać niejednemu demonowi. Trzeba przyznać, że magia jest jej pasją. Najdokładniej zna Księgę Mroku, w której skrywają się potężne zaklęcia i wielka wiedza tajemna.

 

Siostry urodziły się w rodzinie z "tradycjami". Moce są w tym rodzie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wszystkie kobiety z familii Halliwell były dobrymi czarownicami. Ich historia jest niezwykle długa i pasjonująca. Założycielką rodu była Melinda Warren, to ona zaczęła pisać Księgę Mroku. Następne generacje dodawały do Księgi nowe zaklęcia, informacje o magicznych przeciwnikach, czy chociażby przepisy na mikstury. Księga Mroku to cel każdego ataku na piękny, zabytkowy dom sióstr Halliwell. Demony marzą o jej zdobyciu i pochłonięciu wiedzy w niej zawartej.

 

Oprócz wspomnianych trzech czarownic na świecie jest wiele innych wiedźm. Jednak to te trzy są "Wybrankami", mającymi do spełnienia pewne, ważne dla świata przeznaczenie...

 

Z biegiem czasu odkrywamy, że tak jak człowiek ma swojego anioła stróża, tak każda czarownica ma swojego "białego promienia" - opiekuna. Promienie potrafią leczyć rany i orbować (przenosić się z jednego miejsca na drugie przy pomocy magii). Mają także zdolność do odnalezienia osoby, wyczuwając jej obecność. Opiekunowie wiedźm także mają swoich wrogów. Są nimi "zwiastuny mroku", którzy potrafią uśmiercić promienia zatrutą strzałą.

"Aniołem" wybranych sióstr jest Leo. Pomiędzy nim a Piper rodzi się gorące uczucie uwieńczone magiczną ceremonią zaślubin, a w piątym roku trwania serialu cudownym owocem ich miłości-dzieckiem z nieznanym i magicznym przeznaczeniem.

W serialu co jakiś czas pojawiają się trzy ważne dla fabuły postaci:

 

Grams (Babunia), potężna czarownica opiekująca się siostrami po tragicznej śmierci ich matki (Patty). Babcia odebrała im moce w obawie przed okrutnym losem, jednak po jej śmierci siostry otrzymały ponownie dary, by wypełnić swoje przeznaczenie.

 

W trzecim sezonie wiedźmy spotykają Cole'a - prokuratora rejonowego, który okazuje się być demonem Baltazarem, posłanym przez Triadę (władców podziemia) by zniszczyć czarownice. Jednak ludzka, część duszy Cole'a zakochuje się w Phoebe, ze wzajemnością. Po wielu perypetiach Cole staje się dobry i oświadcza się Phoebe...

 

Siostry przez trzy lata musiały stawiać czoła rozmaitym siłom. Walczyły o każdą niewinną istotę, często narażając swoje zdrowie, a nawet życie. Spotkały na swojej drodze wiele demonów. Jednak jednego Piper i Phoebe nigdy nie zapomną. To Shax, demon który zabił ich ukochana siostrę, Prue. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w finale trzeciej serii. Tracąc najstarszą siostrę czarownice przestały być "wybranymi". Wszakże liczyła się "Potrójna moc" (The Power Of Three).

 

Śmierć Prue obudziła moce Paige, siostry o której czarownice wcześniej nie wiedziały. Paige okazuje się być córką Patty i jej białego promienia (Sam'a), z którym to ich matka miała romans. Aby chronić dziecko rodzice musieli podjąc najtrudniejszą decyzję w swoim życiu-oddać Paige. nikt nie wiedział o tym i dopóki tak było dziewczyna była bezpieczna, do czasu... Źródło wszelkiego zła-Władca podziemia (który objął panowanie po tym, jak Cole unicestwił Triadę) wysyłając Shax'a chciał zniszczyć "potrójną moc" na zawsze. 

 

Obudzenie się mocy Paige mogłoby prowadzić do odrodzenia "wybranych". Dlatego po śmierci Prue, następnym celem demona była Paige...

"Wasze przeznaczenie ciągle oczekuje" mówi duch babci do sióstr po utracie Prue. Przełamując przeciwności losu i własne obawy siostry odnajdują Paige i wkrótce dochodzi do rekonstrukcji "Potrójnej mocy". Okazuje się, że jako pół-biały promień/pół-wiedźma - Paige ma zdolność nie tylko do orbowania i leczenia ran, lecz także do telekinezy orbitalnej (dzięki sile woli przedmiot znika z jednego miejsca i pojawia się w drugim)

 

Czwarty rok trwania serialu był dla sióstr pełen wrażeń i niespodzianek. Zyskały siostrę, nauczyły się wiele o magii, spotkały nowych przyjaciół i wrogów. O jednym jednak, będącym tuż przed ich oczyma nie wiedziały. Cole znów przeszedł na zła stronę... Mając po swojej prawicy prawdziwy czarny charakter czwartego sezonu (The Seer) doprowadził do czarnego ślubu z Phoebe i do tego, że Phoebs zwróciła się ku złej stronie... 

 

W konsekwencji tych wydarzeń i faktu, że Cole został nowym władcą podziemia Phoebe stanęła przed najcięższym wyborem: unicestwieniem źródła wszelkiego zła (swojego męża) lub pozostaniem w podziemiu przy boku miłości swojego życia jako królowa zła.

Z bólem serca czarownica ostatecznie przełamuje się i wraca na dobrą ścieżkę. Razem z siostrami pokonuje Cole'a

 I jak mi pasi a, Wam??? Komentujcie!! 
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  12 784  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Archiwum

O mnie

-Ten blog prowadzą dwie fanki serialu "Charmed" "Czarodziejki" (jak kto woli).Liczą że blog jest fajny.A teraz powiedzą coś o sobie.
-Jesteśmy wielkimi fankami serialu.
-Wysiliły się nie ma co ale wydaje mi się że liczą na to że dacie komentarz i dopiero wyjdziecie z bloga.
- Tak właśnie
-I zapewne liczą też na to że powrócicie na bloga.
- Z ust nam to wyjąłeś. Pozdrawiamy czytelników bloga i wszystkich fanów.

O moim bloogu

Blog w całości poświęcony serialowi Czarodziejki i jej fanom.Wszyscy którzy lubią ten serial na pewno powrócą na ten blog.Oficjalna nazwa serialu : "Charmed".Na blogu będziemy pisać nie tylko o seri...

więcej...

Blog w całości poświęcony serialowi Czarodziejki i jej fanom.Wszyscy którzy lubią ten serial na pewno powrócą na ten blog.Oficjalna nazwa serialu : "Charmed".Na blogu będziemy pisać nie tylko o serialu ale i o bohaterach przecudnego filmu.

schowaj...

Głosuj na bloog

Średnia ocen: 4.08
Oddano głosów: 24

Wróć do głosowania

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 12784

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Gwiazdy

Pytamy.pl